Hakkımızda

Hakkımızda

Gençlerimizin sağlıklı mutlu, özgüven sahibi renkli ve canlı bireyler olarak yetişmesi için varız...

Kuruluş Amacımız

Gençlerimizin sağlıklı mutlu, özgüven sahibi renkli ve canlı bireyler olarak yetişmesi için en etkin yolun onlara spor yapma alışkanlığı kazandırmak olduğuna inanarak, faaliyet gösterdiğimiz branşları daha geniş kitlelere yaymak ve sevdirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Alt yapıya önem vermeden gelecek başarının geçici olduğunu bilen ekibimiz, alt yapı çalışmalarına çok önem vererek faaliyetlerimiz içinde bulunan branşları daha çok sevdirmek ve canlandırmak, bununla birlikte bir çok genç sporcuya daha çok spor yapma imkanı yaratmayı hedeflemektedir.

Başarıların bir camia oluşturularak kalıcı olabileceği düşüncesi ile, sporcu, antrenör, yönetici, veliler, sponsorlar, basın ve tüm spor kuruluşları ile yakın ilişkilere girilerek yüklendiğimiz görevin önemini anlatmak ve karşılığında olumlu tepkiler alarak ortak faaliyetlerde bulunarak camiamızı büyütmek amacımızdır.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ 

KULÜP BAŞKANI CEM İPÇİ
İKİNCİ BAŞKAN HALİL YANARDAĞ
MUHASİP ÜYE AYHAN ÇALOĞLU
ÜYE SEZER GEZGİNCİ
ÜYE HALİT DOĞAN

DENETLEME KURULU ÜYELERİMİZ

  1. TALAT AYDINLAR
  2. SEVGİ DOĞAN
  3. HALİS ALP

SPONSORLUK

Sponsorluğun tek taraflı verme değil, bir sinerji olduğuna inanan bodrum ihtisas spor, aynı hedef kitleye hitap eden ve toplumsal sorumluluk anlayışını kanıtlama, kamuoyunda güvenilirlilik yaratma arzusunda ki sponsor kuruluşlarla karşılıklı faydalar sağlayıcı bir çalışma sistemini amaçlamaktadır.

Bu sistemin özünde, ulaşılan ailelerin aktivitelerle birlikte sponsorlarını da yakından tanımaları, sempatilerinin arttırılması yatmaktadır.

Bu yaklaşım sonucu sponsor kuruluşlarla kurulan ilişkiler uzun yıllar sürecek ve Bodrum İhtisas Spor etkinlikleri bu kuruluşların halkla ilişkiler faaliyetleri arasında saygın bir yer tutacaktır.